Департамент соцполітики Черкаської міськради отримав від Міністерства соцполітики оргтехніку

Департамент соцполітики Черкаської міськради отримав від Міністерства соцполітики оргтехніку

Департамент соціальної політики Черкаської міськради отримав від Міністерства соцполітики України сучасну оргтехніку: комп’ютери, принтери, монітори, маршрутизатори, пакети офісних програм. Усе це вартістю – понад 850 тисяч гривень.

Таке технічне оснащення дозволить швидше і якісніше надавати послуги містянам, значно спростить роботу фахівців. Під час війни оновлення техніки надважливе. Адже кількість громадян, які потребують допомоги, зросла.

“Нове обладнання ми отримали в рамках реалізації міжнародного проєкту “Модернізація системи соціальної підтримки населення”, – каже Юлія Ніконенко, виконувачка обов’язків керівника Департаменту соцполітики Черкаської міськради. – Завдяки Мінсоцполітики ми укомплектували повністю 8 робочих місць в Громадській приймальні. Сюди приходять ті, хто хоче отримати соціальні виплати та гарантії. За день ми приймаємо до тисячі відвідувачів. Нова оргтехніка та меблі дозволять підвищити якість та швидкість обслуговування громадян”.

Нове обладнання вже оцінили фахівці.
“Під час війни кількість відвідувачів суттєво збільшилася за рахунок переселенців, – пояснює Віктор Бондар, головний спеціаліст Управління соціальних гарантій Департаменту соцполітики. – Нове обладнання прискорило нам роботу з клієнтами. Тому що ми швидше скануємо документи, робимо їх ксерокопії. Відповідно ми можемо якісніше обслуговувати відвідувачів і витрачати на це менше часу, ніж раніше”.

Залиште коментар