Депутат-«батьківщинівець» узяв шефство над Драбівським районом

Депутат-«батьківщинівець» узяв шефство над Драбівським районом

20 садженців запашного ялівцю відтепер зростатимуть під вікнами  районної лікарні у Драбові. Їх разом із місцевими жителями посадив депутат Черкаської облради від фракції ВО «Батьківщина» Роман Буданцев. Обранець каже: брати участь у весняних суботниках, упорядковувати території та озеленювати їх напередодні пасхальних свят  вже стало доброю традицією «батьківщинівців».

До Дабова Роман Буданцев приїжджає не вперше. Голова Драбівської районної партійної організації ВО «Батьківщина» Тетяна Богославець розповідає: у районі працює 4 депутати. Усі вони представляють інші політичні сили. Тому вона підтримує  постійний зв’язок із Романом Буданцевим.

Цього разу по допомогу до депутата звернулась очільниця районного громадського об’єднання «Асамблея інвалідів Драбівщини» Марія Волосина.

Майже 10 років вона опікується місцевими жителями з обмеженими фізичними можливостями. Мріє встановити для них  у кімнаті здоров’я   велотренажер.

«Батьківщинівець» оглянув приміщення «Асамблеї …» і пообіцяв, що вже найближчим часом посприяє тому, аби  драбівчани з обмеженими фізичними можливостями могли проходити курс реабілітації на професійному велотренажері. Також депутат заявив, що бере шефство над Драбівським районом.

Прочитайте ще:

Залиште коментар