Депутат хоче паралізувати фінансову діяльність міста

Депутат хоче паралізувати фінансову діяльність міста

Скасувати рішення міської ради про зміни до бюджету, програми соціального та економічного розвитку, придбання техніки для комунальних підприємств міста. Із таким позовом до Черкаського окружного адміністративного суду звернувся депутат Черкаської міськради Олександр Радуцький. Про це екс-секретар повідомив на прес-конференції.

У позові проти Черкаської міської ради і міського голови він просить скасувати і визнати протиправними рішення міської ради, які були ухвалені на засіданні 22 серпня. Мовляв, у засіданні взяли участь 5 депутатів, яких він особисто вважає відкликаними. Хоча законність так званих зборів громадян, які таємно провели на підпорядкованому “вільним демократам” заводі ” ТЕМП”, де звезені у автобусах люди проголосували за відкликання 5 депутатів з мерської більшості, досі розглядається у судах.

У заяві про забезпечення позову вказано, що дія рішень сесії призупиняється з 24 вересня. У боротьбі за владу антимерська меншість вже вкотре виступає проти громади. Адже тепер під питанням залишається фінансування таких важливих для міста питань, як ремонт міських доріг (Надпільна, Шевченка, Героїв Дніпра), пільгові перевезення у тролейбусах, спіевфінансування ОСББ, ремонт шкіл, садочків, лікарень, створення кризового центру для жінок та інші.

Залиште коментар