Депутати-“батьківщинівці” привітали дітей, які потрапили у складні життєві обставини

Депутати-“батьківщинівці” привітали дітей, які потрапили у складні життєві обставини

Захід до Дня святого Миколая для дітей з родин, які потрапили у складні життєві обставини, організували 19 грудня у Службі у справах дітей Черкаської міської ради.

Малечі показали святкову новорічну програму та вручили подарунки.

У заході взяли участь депутати Черкаської міської ради від ВО «Батьківщина» Роман Діскант та Юрій Тренкін. Вони звернулися до дітлахів із теплими словами привітань.

«День святого Миколая – священне свято, день, коли варто забути про всі невдачі й неприємності та згадати про те, що дива трапляються всюди і постійно. Будьте щасливі, зі святом!», – сказав Роман ДІскант.

«У день Святого Миколая хочу побажати, щоб в житті вам зустрічалося якнайбільше добрих людей. Бажаю, щоб здійснилися ваші заповітні мрії. Нехай добрий Святий принесе щастя у ваші сім’ї!», – додав Юрій Тренкін.

Від Благодійного Дитячого Фонду «Подаруй дитині світ» Роману Дісканту та колективу Черкаської міської організації ВО «Батьківщина» за небайдужі серця, високу соціальну відповідальність та готовність працювати задля блага суспільства, активну участь у організації Новорічних свят для дітей, родини яких знаходяться у складних життєвих обставинах та стоять на обліку у Службі у справах дітей, вручили подяку.

Залиште коментар