Депутати міськради звернуться до поліції щодо врегулювання руху фур вулицями Черкас

Депутати міськради звернуться до поліції щодо врегулювання руху фур вулицями Черкас

Багатьох черкасців непокоїть те, що вулицями міста вільно пересуваються великі вантажні автомобілі, спричиняючи руйнування дорожнього покриття і тріщини у будівлях.  Про це свідчить низка петицій з проханням заборонити рух таких вантажівок, які реєструють громадяни на сайті Черкаської міської ради.

Низку таких петицій розглянули сьогодні на засіданні бюджетної комісії Черкаської міської ради.

«На кожному в`їзді у місто Черкаси розміщені знаки «Рух вантажного транспорту заборонено». Проте водії його не дотримуються», – зауважив заступник директора департаменту ЖКК  Сергій Отрешко.

«Проте це питання дійсно турбує черкаську громаду, адже люди через петиції просять міську владу врегулювати це питання», – зазначив депутат Роман Діскант.

«Великі фури постійно рухаються містом, наприклад, вулицею Чорновола та Надпільною, розбиваючи дорожнє покриття», – додав його колега Ігор Кривошеєв.

«Пропоную підготувати звернення від  бюджетної комісії Черкаської міської ради до патрульної поліції з проханням посилити контроль за дотриманням вимог правил дорожнього руху щодо заборони руху великовагового транзитного транспорту вулицями міста. Адже це питання саме їхньої компетенції», – підсумував голова бюджетної комісії Юрій Тренкін.

Залиште коментар