Депутати, які хочуть розпустити виконком, не взяли участь в обговоренні його нового складу

Депутати, які хочуть розпустити виконком, не взяли участь в обговоренні його нового складу

За ініціативи міського голови Анатолія Бондаренка в Черкаській міській раді розпочалося обговорення кандидатур, які можуть увійти до нового складу виконавчого комітету. Більшість політичних сил ще не визначилися з кандидатами, проте звучали й конкретні прізвища.

Варто зазначити, що політичні сили, які не задоволені роботою виконкому у його нинішньому складі та ініціюють його розпуск (БПП,ПВД, колишня фракція «Укроп», а нині група «За громаду»), на обговорення навіть не з’явилися.

Першим виступив депутат Черкаської міськради від «Свободи» Ярослав Нищик, який озвучив вимоги до майбутніх членів виконкому. Це мають бути люди, які  не притягувалися до кримінальної відповідальності, які не входили до Партії регіонів чи Комуністичної партії, зможуть пройти люстраційну перевірку та які не голосували під час «таємного виконкому».

Власне, всі ці критерії, крім останнього, який є дуже спірним, підтримали всі, хто зібрався на обговорення.

Важливу вимогу озвучив міський голова – професіоналізм у певній сфері, завдяки чому можна буде ефективно розвивати місто за конкретними напрямками: освіта, ЖКГ, спорт тощо.

Голова фракції ВО “Батьківщина” Роман Діскант повідомив, що у фракцї розглядають чотири кандидатури на входження до нового виконкому. Це нинішні заступники міського голови: Геннадій Шевченко, Роман Буданцев, Сергій Гура та Станіслав Овчаренко, які показали свою професійну роботу.

Депутат Олександр Дишлюк вніс кандидатуру підприємця Олега Кушніра, знайомого владцям завдяки тому, що читав лекції та допомагав реалізації в місті програми закупівель «Прозоро».

Голова профспілок області Петро Шевченко вніс кандидатуру заступника голови обкому працівників державних установ Василя Олійника, який має дві вищих освіти: юридична та державне управління, має великий досвід роботи, служив добровольцем в АТО . Його підтримали Олександр Дишлюк та Лілія Маліщук, які також добре знають Василя Олійника.

Автомайданівець Дмитро Захаров повідомив, що його організація також винесе на обговорення свою кандидатуру, але поки що вони визначаються.

Самооборонівець Олексій Ющенко запропонував кандидатуру керівника ГО Олега Скалька.

Також від спортивних організацій внесено кандидатуру начальника відділу фізичної культури та спорту управління у справах сім’ї, молоді та спорту Олександра Гаврилова.

 «Міський голова і міська рада зараз готові працювати з тими, хто хоче і може працювати на благо міста, але наголошую, що це не політична арена, а місце, де люди повинні працювати на благо міста, — наголосив Анатолій Бондаренко.

Крім того, міський голова зазначив, що готовий скоротити кількість членів виконкому та кількість своїх заступників.

Продовження обговорення кандидатур до нового виконкому планується приблизно за тиждень. Про точну дату й час буде повідомлено заздалегідь.

Залиште коментар