Десять порушників за один рейд: екологи з водним патрулем побували на Липівському заказнику

Десять порушників за один рейд: екологи з водним патрулем побували на Липівському заказнику

Незважаючи на збільшення рейдових перевірок в Липівському заказнику, на превеликий жаль, не зменшується кількість рибалок, що порушують Закон України «Про природно-заповідний фонд України» та правила рибальства. Знаючи та усвідомлюючи фактично свої дії деякі наші громадяни ідуть на порушення заради легкої наживи спіймати рибу, яка знаходиться на зимувальній ямі.

 

Учора, 6 лютого 2018 року спеціалістами Державної екологічної інспекції у Черкаській області спільно із працівниками 5-ї роти Водного патруля при проведенні природоохоронного рейду на території орнітологічного заказника загальнодержавного значення «Липівський» виявлено та затримано 10 (десять) порушників правил охорони та використання територій та об’єктів природно-заповідного фонду.

Про це повідомив заступник начальника ДЕІ в Черкаській області Олександр Позняков.

В порушників виявлено рибу виду: сом – 1 шт., судак – 8 шт. та окунь – 6 шт.

За результатами складено десять протоколів про адміністративне правопорушення за статтею 91 КУпАП (Порушення правил охорони та використання територій та об’єктів природно-заповідного фонду) та направлено до Золотоніського міськрайонного суду Черкаської області.

Розмір шкоди, завданої довкіллю, обраховано згідно постанови Кабінету Міністрів України від 24.07.2013 №541 становить 8,822 тис.грн.

Відповідальність відповідно до статті 91 КУпАП передбачає накладення штрафу на громадян від 153 грн. до 408 грн.

Залиште коментар