Дітей з Черкащини водили на екскурсії до пожежних частин

Дітей з Черкащини водили на екскурсії до пожежних частин

8 та 9 червня в гості до фахівців «Служби порятунку «101» в Монастирищенському, Золотоніському, Канівському та Шполянському районах приходили хлопчики та дівчатка – щоб іще раз закріпити свої знання з основ безпеки життєдіяльності. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Управління ДСНС у Черкаській області.

В рамках кожної із проведених екскурсій діти з цікавістю слухали розповіді про нелегку працю пожежників, швидкість виконання своїх завдань, вміння діяти грамотно, чітко, впевнено, надаючи допомогу потерпілим. Школярі дізналися про необхідність бути обережним і уважним, постійно дотримуватись правил безпечної поведінки, щоб не виникла пожежа.

Також школярі уважно роздивилися пожежний автомобіль та пожежно-рятувальне обладнання, за допомогою якого пожежники проводять рятувальні роботи. Діти змогли побачити захисне спорядження вогнеборців, їхній одяг.

А яке здивування і захоплення викликала у школярів демонстрація: сирена, виїзд пожежної машини, гасіння умовної пожежі! Кожен мав змогу тримати в руках пожежний рукав, з якого стрімко била вода.

На завершення екскурсії дітвора залюбки фотографувалась біля пожежного автомобіля і подякувала рятувальникам за цікавий і пізнавальний захід, адже вони отримали багато корисної інформації, позитивних емоцій та вражень.

Прочитайте ще:

Залиште коментар