Дітям черкаських шкіл розповіли про їх права

На День знать у п’яти школах Черкас пройшли уроки на тему «Я маю право». Дітям шкіл № 4, 12, 13, 25 та 28 працівники черкаської юстиції розповідали, як вони можуть захищати свої права і протистояти булінгу – психологічному чи фізичному тиску з боку однолітків.

– Булінг, на жаль, досить поширений у дитячих колективах, а його наслідки нерідко потім виливаються у проблеми при формуванні особистості. Тому Мін’юстом зараз проводиться широка інформаційна кампанія з попередження та викорінення такого ганебного і болючого для дітей явища, – зазначив начальник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк.

Працівники юстиції розповіли учням куди можна звернутися в разі порушення їхніх прав, надали необхідні консультації та номери телефонів. Зокрема, повідомили про роботу Національної дитячої гарячої лінії, Єдиного телефонного номеру системи безоплатної правової допомоги, «гарячої лінії» Головного територіального управління юстиції у Черкаській області. Про це йдеться на сайті офіційного порталу Черкаської міської ради.

Крім того, діти отримали буклети «Зупинимо булінг разом!», «Особливості булінгу в дитячому віці: профілактика та шляхи попередження», а також забезпечили «Картами прав дитини», які потрібно заповнити за наданими підказками й поміркувати, які права мають діти та куди їм звертатися в разі їх порушення.

Залиште коментар