Для черкаського комунального підприємства купили сміттєвоз

Для черкаського комунального підприємства купили сміттєвоз

Для потреб комунального підприємства «Черкаська служба чистоти» придбали новий сміттєвоз марки «Ford» з німецьким гідравлічним обладнанням. Сучасна спецтехніка зможе збирати побутові відходи з близько 110 контейнерів. Загалом потужність цього автомобіля розрахована на 22 кубічних метрів пресованого сміття. Про це повідомляють у міській раді.

– Аби виконувати свої зобов’язання перед містянами, нам доводиться користуватися послугами підрядної організації. За перевезення сміття щомісяця сплачуємо їм близько 3,6 мільйонів гривень, – розповідає виконувач обов’язків директора КП «ЧСЧ» Ігор Слинько. – Ми б хотіли бути більш незалежними від приватного інвестора й нести відповідальність за чистоту в нашому місті.

За його словами, кожного місяця в Черкасах накопичується близько 53-54 тисяч кубів твердих побутових відходів. Для того, аби самостійно впоратися з такою кількістю сміття, їм необхідно ще, щонайменше, сім машин.

Нагадаємо, нещодавно для збору твердих побутових відходів для «Черкаської служби чистоти» придбали 160 нових контейнерів. Кожен з них виготовлений із оцинкованого металу об’ємом 1,1 кубічних метрів.

Залиште коментар