Для атовців Черкащини закуплено 97 путівок у санаторії

Для атовців Черкащини закуплено 97 путівок у санаторії

В обласному бюджеті передбачено 600 тис. грн для санаторно-курортного лікування атовців у місцевому санаторії на умовах співфінансування з місцевими бюджетами. Станом на липень 292 тис. грн перераховані управлінням соціального захисту населення для закупівлі 97 санаторно-курортних путівок. про це повідомив заступник керівника департаменту соціального захисту населення ОДА Олег Шимчук на колегії департаменту.

Цьогоріч із державного бюджету виділено кошти для санаторно-курортного оздоровлення учасників АТО лише 20% потребуючих, що розподілені між містами та районами пропорційно до потреби. У 2017 році потребують таких послуг 629 осіб, зокрема 23 інваліди війни. Угоди укладено в Канівському, Кам’янському, Лисянському, Монастирищенському та кількох інших районах. У Христинівському, Золотоніському районах та м. Ватутіне є гарантійні листи від оздоровчих закладів про оздоровлення громадян у серпні-листопаді.

Водночас у ході колегії керівників структурних підрозділів соціального захисту населення райдержадміністрацій та міськвиконкомів закликали вжити необхідних заходів щодо своєчасного забезпечення учасників антитерористичної операції та осіб з інвалідністю санаторно-курортним оздоровленням.

 

За словами заступника керівника Департаменту соціального захисту населення ОДА Олега Шимчука, у I кварталі цього року учасників антитерористичної операції стовідсотково забезпечили путівками до оздоровчих закладів для проходження психологічної реабілітації. Зокрема, 25 бійців пройшли таку реабілітацію в 14-ти установах України.

– При цьому Уряд прийняв новий Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті, для психологічної реабілітації учасників АТО, – сказав Олег Іванович. – Наразі розробляють проект тристоронньої угоди, затверджують вимоги до реабілітаційних установ та розраховують середню вартість послуги. Орієнтовно ж, кошти для психологічної реабілітації виділять у ІІІ кварталі.

Прочитайте ще:

Залиште коментар