Для черкаського кардіоцентру придбають новий ангіограф

Для черкаського кардіоцентру придбають новий ангіограф

До кінця року в області збираються обладнати сучасну стаціонарну ангіографічну установку. Вона працюватиме в Черкаському обласному кардіологічному центрі. 

На цьому наголосив під час зустрічі в Умані із заступником очільника області Ярославом Березанем заступник Міністра охорони здоров’я України Олександр Лінчевський.

Наявний в обласному кардіологічному центрі ангіограф працює уже понад десять років. Через надмірне навантаження та зношеність, апарат періодично виходить з ладу. Тож, аби забезпечити безперебійний прийом та лікування пацієнтів з гострими кардіологічними захворюваннями, тут потребують оновлення агіографічної установки.

– Придбання ангіографів для кардіоцентрів України – це ініціатива МОЗ України,– зауважив Олександр Лінчевський. – На це Уряд цьогоріч спрямував транш – 150 мільйонів гривень. Згідно з рішенням МОЗ, це дороговартісне обладнання на умовах співфінансування придбають саме для обласного кардіоцентру. Це, насамперед, підсилить його позиції та дасть додатковий поштовх для розвитку.

(с) Діловий Регіон

Залиште коментар