Для ефективної роботи КП “Турінфоцентр” необхідо 100 тис грн

Для ефективної роботи КП “Турінфоцентр” необхідо 100 тис грн

Протягом 2017-го року комунальне підприємство «Туристично-інформаційний центр» потребує надання фінансової допомоги у розмірі 100 тис.грн. Про це повідомляє Економіка сьогодення. 

Відповідно до фінансового плану комунального підприємства «Туристично-інформаційний центр» на 2017-ий рік, за рахунок власної діяльності із надання інфораційно-туристичних иа інших послуг підприємство отримає 200 тис.грн, із яких 198 тис.грн. – виробничі витрати, 2 тис.грн. складає чистий прибуток.

Прогнозовану суму витрат складає заробітна плата та відрахування на неї (96,0 тис. грн.), придбання витратних матеріалів, сувенірів, канцтоварів та супутніх товарів (52,0 тис. грн.), комунальні платежі за використовувані приміщення (30,0 тис. грн.), витрати на інтернет, зв’язок, Wi-Fi, підтримку сайту (18.0 тис. грн.), представницькі витрати (2,0 тис. грн.).

Відтак для забезпечення нормальної роботи КП «Туристичний інформаційний центр м.Канів» у 2017-ому році потрібна фінансова підтримка у розмірі 100,0 тис. грн. (фінансування мінімум двох штатних одиниць працівників – посади чергових адміністраторів), а також прийняття Програми розвитку туризму та забезпечення її виконання.

Окрім цього для забезпечення виконання статутних завдань КП «Туристичний інформаційний центр м.Канів» та реалізації наміченого фінансового плану, підприємству повинні бути надані приміщення для роботи сервісного центру та приміщення для організації пункту прокату велосипедів і туристичного інвентаря.

Про це інформує «Kanos».

Прочитайте ще:

Залиште коментар