Для понад сотні категорійних дітей Черкаського району розпочалися новорічні свята

Для понад сотні категорійних дітей Черкаського району розпочалися новорічні свята

Спробувати себе у ролі кухаря, продавця чи лікаря, пострибати на батуті та покататися на гірках та каруселях, танцювати з «фіксиками», поласувати солодощами, а ще отримати подарунки змогли сьогодні  в дитячому розважальному центрі «Країна свят» ТЦ «Гранд-маркет» більше сотні  категорійних дітей.

Про це пишуть “Сільські обрії“.

Саме свято для 130 дітей-інвалідів та дітей-сиріт Черкаського району організувала голова Черкаського районного комітету багатодітних сімей, дітей-сиріт та дітей-інвалідів Ніна Вурсіченко за сприяння керівництва району, а також благодійної допомоги нардепів Владислава Голуба, Сергія Рудика, та ГО «Сини Черкащини».

“Я вдячна всім, хто допоміг організувати свято для дітей, на долю яких випали дорослі випробування, – звернулася до присутніх Ніна Вурсіченко. – 10 тисяч гривень на подарунки для дітей та продуктові набори для родин спрямували депутати районної ради з районного бюджету. Ще частину коштів для придбання продуктових наборів надали  народні депутати, а завдяки волонтеру Сергію Лимаренку, який домовився з власниками такого прекрасного розважального центру, наші діти на кілька годин поринули у казку”.

6-річна Сніжана з Яснозір’я в розважальному центрі вперше. Дівчинка в захваті від гірок, лабіринту, каруселі, а найбільше захоплення від батуту.

Сурайо Ткаченко з Лесьок на свято привезла свого 6-річного сина Максима.

“Ми вже вдруге беремо участь в подібних заходах, які організовує Ніна Миколаївна. Для дітей – це свято і маса задоволення, для нас, батьків,  – це можливість зустрітися, поділитися своїми проблемами, знайти підтримку та розраду один в одного”, – ділиться враженнями жінка.

Розважався з дітьми і голова адміністрації Анатолій Яріш.

“Як батько двох дітей, я дуже добре розумію емоції та відчуття батьків, які привели сьогодні сюди дітей. Діти  – задоволені, а батьки – щасливі. Ми ставимо собі за завдання, щоб так було не лише у визначені дні, а завжди”, – зауважив керівник району.

Всі дітки, які брали участь в заходах, у подарунок отримали іграшки.

Залиште коментар