Для успішного працевлаштування черкаським студентам організовують “Ярмарок вакансій”

Для успішного працевлаштування черкаським студентам організовують “Ярмарок вакансій”

Служба зайнятості продовжує співпрацю з навчальними закладами області. В її межах, спільно з вишами, організовуються зустрічі та презентації роботодавців зі студентами, як потенційними шукачами роботи. Про це кореспондента “Про Головне” інформує відділ організації надання послуг роботодавцям ОЦЗ.

Так, протягом травня 2017 року в рамках заходу «Ярмарок вакансій» базовими центрами зайнятості організовано та проведено зустрічі представників кадрових служб ринкоутворюючих підприємств у 20 вищих навчальних закладах в яких взяли участь
1441 особа.

Студентську молодь представляли  майбутні фахівці з таких спеціальностей, як «соціальна робота», «видавнича справа та редагування», «економічна кібернетика», «історія», «психологія», «фізика», «обслуговування комп’ютерних систем та мереж» та ін.

Також участь у даних заходах взяли представники Державної прикордонної служби України та Національної поліції України в Черкаській області.

Студенти мали змогу безпосередньо поспілкуватись з роботодавцями, з питань, які їх зацікавили, залишити свої контакти та домовитись про подальшу співбесіду.

Фахівці з профорієнтації відділу активної підтримки надавали випускникам консультації щодо побудови стратегії пошуку роботи, специфіки складання резюме для студентів та ознайомили з проектом створення Всеукраїнського кадрового резерву служби зайнятості.

Прочитайте ще:

Залиште коментар