Дмитро Кухарчук прокоментував вручення йому підозри

Дмитро Кухарчук прокоментував вручення йому підозри

Керівник Нацкорпусу в Черкаській області Дмитро Кухарчук прокоментував вручення йому підозри, яке відбулося 12 жовтня у Соснівському райвідділі поліції. Йому інкримінують скоєння правопорушення за ч.2 ст.296 ККУ. А саме, звинувачують у хуліганських діях. Мова йде про інцидент, який стався близько двох місяців тому біля бару “Ерік”. Дмитро Кухарчук вважає раптову підвищену увагу до нього політично вмотивованою.

– На сьогоднішній день прокуратура підняла старі справи, щоб за ними знайти якість ознаки злочину та притягти до відповідальності. Насправді ніяких заяв від потерпілих немає, крім того, є заяви, що потерпілі перші почали конфлікт. Це по дуже старій справі. Взагалі ніяких доводів, ніяких аргументів у слідчих немає, у прокурора теж немає.

Можна констатувати, що на мене здійснюється політичний тиск через те, що ми організували акцію під судом і під прокуратурою. Це було декілька днів тому. Це була спільна акція політичних сил Національний Корпус, “Батьківщина”, “Свобода”, свідомих громадян міста Черкаси, які прийшли під прокуратуру висловити свою ноту протесту до того, що прокуратура бездіє і займається виключно політичними “заказняками”.

Більше того, на сьогоднішній день я можу констатувати, що наш прокурор має політичну приналежність. На сайті “Обозреватель”, який належить Михайлу Бродському, він веде свою колонку, у якій ділиться своїми власними думками. А на офіційному сайті прокуратури він має свою чисто суб`єктивну думку.

Хочу додати, що влада прокурорська не вічна, і кожен прокурор, який порушував закон, буде сидіти у в’язниці”, – зазначив Кухарчук.

Дмитро Кухарчук говорить, що готовий іти до суду, щоб там було все вирішено.

Підтримати керівника Нацкорпусу до поліції під час вручення підозри прийшов міський голова Анатолій Бондаренко, депутати міської та обласної ради та побратими.

Опубліковано ПроГоловне П'ятниця, 12 жовтня 2018 р.

 

Залиште коментар