До 100 тис. грн збільшили фінансування на виконання громадських робіт у Каневі

До 100 тис. грн збільшили фінансування на виконання громадських робіт у Каневі

У середу, 24 січня, на засіданні виконавчого комітету Канівської міської ради було ухвалено рішення «Про організацію громадських робіт у 2018 році». Про це повідомляють у прес-службі Канівської міської ради.

За словами начальника Канівського міськрайонного центру зайнятості Надії Коломієць, насамперед безробітних залучають до роботи в комунальних підприємствах «Місто», «ЖЕК», «Управління ВКГ» та управління соціального захисту населення. Вони беруть участь у таких видах робіт :

надання послуг із супроводу, догляду, обслуговування, соціально-медичного патронажу осіб з інвалідністю або тимчасово непрацездатних, надання допомоги сім’ям, члени яких загинули, постраждали чи є учасниками АТО та зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту;
упорядження меморіалів, пам’ятників, територій навколо них, братських могил та інших місць поховання загиблих захисників Вітчизни;
утримання у належному стані цвинтарів;
благоустрій та озеленення територій населеного пункту (зокрема, територій дошкільних навчальних закладів та загальноосвітніх шкіл, спортивних майданчиків, стадіонів, зон відпочинку та туризму, закладів культури, охорони здоров’я);
прибирання снігу;
виконання робіт щодо оформлення документації, інформування населення стосовно порядку отримання житлових субсидій тощо.

Фінансування організації громадських робіт здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів, Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, роботодавців та інших не заборонених законодавством джерел.

– Минулого року на виконання Програми організації та фінансування громадських робіт з міського бюджету виділялася сума в 70 тис.грн. Цьогоріч у зв’язку зі збільшенням мінімальної заробітної плати вона збільшена до 100 тис.грн., – інформувала Н.Коломієць.

Також керівник зауважила, що кількість безробітних зменшується. Так, станом на сьогодні в центрі зайнятості зареєстровано 220 непрацюючих осіб – жителів міста. З них 132 – жінки. Робочих місць не бракує, вакансії є.

Залиште коментар