До 15 років позбавлення волі засуджено бойовика «ЛНР»


За публічного обвинувачення прокурорів Черкаської обласної прокуратури засуджено жителя Луганщини за фактом участі у терористичній організації та сприянні її діяльності (ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України).

Прокурор в суді довів, що чоловік, будучи уродженцем Мордовії Російської Федерації, проживав на території Луганської області, де добровільно обіймав посаду старшого навідника «2-го розрахунку знаряддя 2-го протитанкового артилерійського взводу протитанкової артилерійської батареї 4 ОМСБр 2 АК НМ ЛНР» та брав участь у діяльності терористичної організації «ЛНР».

Вироком Соснівського районного суду м. Черкаси обвинуваченого  визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України та призначено покарання у виді 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Наразі засуджений переховуються від правоохоронних органів та суду на тимчасово непідконтрольній українській владі території Донецької області.

Спеціальне досудове розслідування (in absentia) у кримінальному провадженні проводилось слідчими УСБУ в Черкаській області.

Джерело: пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Залиште коментар