До державних свят курсанти-рятувальники влаштували патріотичні змагання

До державних свят курсанти-рятувальники влаштували патріотичні змагання

На спортивному комплексі інституту серед курсантів навчального закладу відбулися щорічні традиційні комплексні спортивні змагання «Єдина країна», присвячені Дню Державного Прапору України та Дню Незалежності України. Проц е повідомляє офіційний сайт навчального закладу.
Команди факультетів ЧІПБ у дружній атмосфері змагалися на першість з стрибків у мішках, метанні гімнастичного м’яча на відстань, «Залізній витримці» (тримання на час пожежних рукавів на витягнутих руках), перетягуванні канату.
Дівчата випробовували свої сили у змаганнях з дартсу, стрибків у мішках та конкурсі «Дружина Котигорошка» – метання сковороди на відстань.

Відбулися також традиційні ігри з міні-футболу, що стали вирішальними при визначенні переможців.
За результатами змагань у номінації “Кращий спортсмен” переможцем став курсант 1-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил Владислав Блонський, а серед дівчат кращою спортсменкою змагань “Єдина країна” визнано курсанта 1-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил Анастасію Куцелап.
У напруженій боротьбі за загальну перемогу першість виборола командна факультету оперативно-рятувальних сил, другою стала команда факультету пожежної безпеки, а третьою – команда факультету цивільного захисту.


Дружніми привітанням закінчилися змагання, а фото на згадку стали ще одним прекрасним моментом в історії навчального закладу.

Прочитайте ще:

Залиште коментар