До Дня Незалежності на Черкащині відкриють дитячий садок

До Дня Незалежності на Черкащині відкриють дитячий садок

До Дня Незалежності найменші жителі села Леськи отримають чудовий подарунок – ДНЗ «Веселка», який розрахований майже на 80 місць. Наразі завершують поточні роботи з його реконструкції. Вартість ремонтних робіт 7,9 мільйона гривень. Кошти надходили із державного, районного та сільського бюджетів.

Позавчора керівники району – голова Черкаської райдержадміністрації Анатолій Яріш та голова районної ради Олексій Собко - провели робочу нараду, у ході якої зустрілися з представником підрядної організації ТОВ ПМ «Арсенал», Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Черкаської ОДА, а також місцевою владою, аби визначитися з обсягами робіт, які потрібно завершити, щоб дитячий садок запрацював вчасно.

Про це із посиланням на газету «Сільські обрії» повідомляють Новини Черкас.

Позавчора керівники району – голова Черкаської райдержадміністрації Анатолій Яріш та голова районної ради Олексій Собко – провели робочу нараду, у ході якої зустрілися з представником підрядної організації ТОВ ПМ «Арсенал», Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Черкаської ОДА, а також місцевою владою, аби визначитися з обсягами робіт, які потрібно завершити, щоб дитячий садок запрацював вчасно.

Нагадаємо, дитячий садок, збудований у 1967 році. Опікувався ним місцевий колгосп. Після реорганізації господарства на початку 90-х років, майже 15 років стояв пусткою. Сільська рада взяла його на баланс у 2004 році. Потім у 2007 році навіть виготовили проектно-кошторисну документацію на його реконструкцію, однак ремонтні роботи так і не розпочалися.

– Фактично реконструкція дитячого садка стартувала у 2011 році, тоді й поновили проект. Ремонтні роботи за браком коштів виконали частково. Через чотири роки, завдяки сприянню нардепа Сергія Рудика, на реконструкцію ДНЗ “Веселка” було спрямовано із державного бюджету 4 мільйони гривень. Загальна вартість ремонтних робіт після коригування проектно-кошторисної документації склала 7,9 мільйонів гривень. Кошти на об’єкт виділялися як з державного, так із районного та сільського бюджетів, – розповідає сільський голова Микола Бас.

Зокрема, до коштів із державного бюджету додали ще три мільйона  – з Державного фонду регіонального розвитку, 400 тисяч із районного, ще стільки ж із сільського.  Ремонтні роботи тривали понад п’ять років. Наразі підрядники для здачі об’єкта в експлуатацію мають усунути ряд недоліків.

– Протягом цього тижня підрядна організація має доробити всі роботи,  які ми проінспектуємо двічі – 14 серпня та 18 серпня, – зауважив голова адміністрації Анатолій Яріш. – Із 16 серпня штат стає до роботи.

У новенькому дитсадку буде відкрито три групи, де навчатимуться 75 дітей. Ще 65 дітей відвідують ДНЗ «Чайка». Після введення в експлуатаціє ДНЗ «Веселка», зауважують у сільській раді,  дошкільною освітою будуть охоплені всі діти в селі.

Залиште коментар