До ТОП-10 місць України, схожих на світові курорти, увійшов Буцький каньйон

До ТОП-10 місць України, схожих на світові курорти, увійшов Буцький каньйон

Рейтинг 10 місць України, схожих на світові курорти, склало видання 1news.com.ua. До нього потрапило і місце, яке називають “маленькою Швейцарією” – Буцький каньйон на Маньківщині.

“Усього в 100 км від столиці, в районі села Буки є одне воістину райське містечко, яке українці вже давно прозвали «маленькою Швейцарією». А все завдяки Буцькому каньйону, високі скелясті береги якого охороняють спокій річки Гірський Тікич. Цей пейзаж на диво нагадує норвезький фіорд! Найбільш прекрасним Буцький каньйон постає в травні – природа укривається яскраво-зеленим різнотрав’ям і «прикрашається» дикими тюльпанами.

Зовсім поряд з каньйоном розташувався галасливий водоспад, а якщо пройти ще трохи далі, Ви побачите руїни старовинного млина, побудованого ще в ХІХ столітті. Тут багато рівнинних майданчиків для пікніків, тому якщо у Вас є намет – сміливо беріть його з собою”, – пише видання.

Також до переліку ТОП-10 увійшли: Вилкове – “Одеська Італія”, Асканія Нова – “Херсонська Африка”, цвітіння сакур в Ужгороді – “Ужгородська Японія”, озеро Синевир – “Закарпатські Альпи”, цвітіння нарцисів у Хусті – “Карпатська Голандія”, Чернівці – “Чернівецька Прага”, Хмельницька Бакота – “Хмельницька Ірландія”, Джуринський водоспад на Тернопільщині – “Українська Ніагара”, тернопільське село Заліщики – “Тернопільська Німеччина”.

Залиште коментар