До тимчасових робіт залучили майже тисячу черкасців

До тимчасових робіт залучили майже тисячу черкасців

Черкаський міський центр зайнятості тривалий час співпрацює у напрямку організації та проведення громадських робіт з місцевими підприємствами та організаціями, такими як КП «Дирекція парків», КП «Комбінат комунальних підприємств», ГО “Спілка батьків молоді з інвалідністю “Перспектива”, БО “Черкаське відділення мережі ЛЖВ”, КП «Центральний стадіон», Департамент соціальної політики ЧМР, Черкаське учбово-виробниче підприємство «УТОС». Про це інформує сайт “Діловий регіон“.

Протягом 2017 року до виконання громадських робіт на вище зазначених підприємствах Черкаським міським центром зайнятості було залучено 960 безробітних.

Не буде зайвим зауважити, що у 2017 році до числа осіб, які взяли участь у громадських роботах, проведених в Громадській організації “Спілка батьків молоді з інвалідністю “Перспектива”, долучився фельдшер Андрій Губайдулін, який на той час перебував на обліку в центрі зайнятості після військової служби за контрактом у зоні проведення АТО. У свою чергу, фахівець центру зайнятості запропонувала йому знайти застосування своїм умінням та навикам у мирному житті, а саме – надавати допомогу молодим людям з інвалідністю шляхом тимчасової зайнятості.

Також, в цій же організації знайшла застосування своєму хобі Алла Зеленько, соціальний педагог за освітою та покликанням.

Голова Громадської організації “Спілка батьків молоді з інвалідністю “Перспектива”, Валерій Гаврилов, зазначив: «Діти, які потребували уваги та догляду, виросли та стали молодими людьми, які бажають вести активне суспільне життя. Відповідно, не зайвим було б знайти роботу, яку можливо виконувати вдома та яка була б доступна для виконання відповідно до їх фізичних можливостей. Це надавало б відчуття певної фінансової незалежності, розширило б коло спілкування та відкрило б нові можливості».

Тож Черкаський міський центр зайнятості має на меті і надалі допомагати у пошуку роботодавців, які мають можливість задовольнити непрості вимоги цієї категорії молоді.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар