Добрі справи від Благодійного фонду «Делікат»

Добрі справи від Благодійного фонду «Делікат»

За два роки своєї роботи черкаський Благодійний фонд «Делікат» став відомою організацією, яка допомагає містянам подолати життєві труднощі. Саме завдяки цій організації чимало черкасців отримали фінансову допомогу на лікування важких недуг, відчутну матеріальну підтримку «делікатівцями» надано пенсіонерам, багатодітним сім’ям завдяки пожертвам, які збираються у скриньках, розташованих у мережі магазинів «Делікат» у Черкасах та Смілі, а також у магазинах їх партнерів.

Ось і у вересні благодійний фонд «Делікат» зібрав понад 30 тис.грн та розподілив їх між 12 людьми, які звернулися по допомогу.
«Девіз нашого проекту: «Ваші дрібні гроші – для когось не дрібниця». Скриньки стоять на касах у магазинах мережі і кожен може залишити там решту з покупки. Так чиїсь незначні кошти можуть стати суттєвою допомогою для інших», – розповідає директор благодійного фонду «Делікат», генеральний директор мережі «Делікат» Денис Буря.

Цього разу через мережу магазинів «Делікат» та магазинів-партнерів вдалося зібрати 28,5 тис.грн, а також 2,5 тисячі завдяки акції «Маленька дрібничка для великої справи».

Як повідомив засновник мережі магазинів «Делікат» Олег Хелетій, наразі у черзі стоїть близько 180 людей, яким також необхідна допомога.

«У нас часто запитують, який відсоток ми залишаємо собі від зібраних коштів. Наголошую, ми нічого не беремо. Всі гроші, кинуті до скриньки нашими покупцями, віддаємо на потреби пенсіонерів і важкохворих», — наголосив Олег Хелетій.

За час роботи фонду фінансово підтримано 173 людини, які опинилися в скрутних життєвих обставинах.

«Ми вдячні всім людям, які кинули гроші в скриньки, що стоять у мережі магазинів «Делікат», а також у магазинах партнерів, а саме підприємців Романа Дісканта і Олександра Карпенка. Таким чином допомогти може кожен», – зазначив співвласник мережі магазинів «Делікат», директор Черкаської спілки продовольчих маркетів, представник «Батьківщини» Руслан Петрик.

Зважаючи на значну кількість звернень від пенсіонерів, у БФ «Делікат» планують створити пункт, куди пенсіонери зможуть звертатися за різними видами допомоги.

«Тобто, ми будемо допомагати не лише грошима, а й послугами. Щоб охопити цей напрямок ми шукаємо волонтерів, які могли б раз на тиждень допомогти таким категоріям населення по господарству, щось поремонтувати», – розповів «батьківщинівець» Денис Буря.

Крім збору пожертв фонд бере участь у благодійних акціях. Зокрема, цього року під час пасхальних свят фонд надав допомогу дитячому будинку, до дня Перемоги передав ветеранам соціальні набори. Напередодні Дня знань БФ «Делікат» привітав першачків із багатодітних сімей міста Черкаси. 24 майбутніх школярів отримали у подарунок набори канцелярського приладдя, наплічники та сорочки.

Номер гарячої лінії Благодійного фонду «Делікат»: (096) 033-05-05.

Адреса у Фейсбук: https://www.facebook.com/bfdelikat

Залиште коментар