Дочці черкаського політика сказали чотири «НІ» на кастингу відомого телешоу

19-річна черкащанка Яна Короткова не пройшла до другого сезону реаліті-шоу «Модель XL», мета якого змусити кожну жінку повірити у силу своєї вроди. На відміну від минулорічної учасниці, дівчина не вразила суддівську четвірку, котра порадила їй вкладати кошти в дієтолога та тренера.

Дівчина закінчила коледж в Англії та вступила до університету Glion в Швейцарії. На проект дівчина приїхала зі своїм чоловіком, повідомляє «ІнфоМІСТ».

– Це моя підтримка та опора. Ніхто не вірив, що я вийду заміж. Усі були впевнені, що я заведу 40 котів і буду з ними жити. А я впевнено йшла до своєї мети і зараз я одружена, я щаслива і я на проекті “Модель XL”, – говорить Ярослава.

Для дефіле черкащанка обрала закритий купальник. Суддям дівчина розповіла, що з 14 років влаштовує собі фотосесії, хоча не має модельного досвіду. Вона подавала свої анкети в модельні агенства Києва, Англії та Швейцарії, але ті відмовляли через її ріст. Також Ярослава з 10 років ходить на бокс.

На думку суддів, саме це і вплинуло на формування її фігури. Журі порадили їй кошти, які вона витрачає на фотосесії, вкласти у дієтолога та професійного тренера.

Дівчина отримала 4 “ні”.

Прочитайте ще:

Залиште коментар