Долучитися до акції «Допоможи ближньому» запрошують небайдужих черкащан

Долучитися до акції «Допоможи ближньому» запрошують небайдужих черкащан

У Черкасах підприємці та волонтери за підтримки міської влади започаткували акцію «Допоможи ближньому». Її завдання – забезпечити гарячим харчуванням дітей, які потрапили у складні життєві обставини і малозабезпечених людей, які через карантин залишилися без найнеобхіднішого – продуктів харчування.

Низка представників бізнесу надали необхідні продукти для приготування обідів. Готувати їх погодилася підприємець, яка є організатором харчування у трьох школах Черкас. Міська влада допомогла з приміщенням, виділивши їдальню ЗОШ №3.

«Сьогодні ми приготували макарони з маслом, сардельку та вітамінний салат. Приготуванням займалися три кухарі з 20-річним стажем роботи. Кожного дня намагатимемося робити меню смачним і різноманітним», – говорить підприємець Жанна Котенко.

Сьогодні волонтери розвезли адресно близько 200 порцій гарячих обідів дітям. Протягом тижня планується наростити потужності і виготовляти мінімум 600 порцій на день, забезпечивши їжею і людей старшого покоління, які перебувають у скрутних обставинах.

«Зараз не вистачає людей для доставки цих обідів. Адже розвозити їх потрібно оперативно, щоб люди мали змогу поїсти гарячої їжі. Тож запрошуємо усіх охочих на волонтерських засадах долучатися до цієї справи: можна допомогти і розвезенням, і продуктами харчування. Плануємо проводити акцію до кінця карантину, адже людське життя і здоров’я – безцінне», – говорить один з ініціаторів акції, підприємець і депутат міськради Юрій Тренкін.

«Сучасна ситуація в країні і в світі є певним тестом на людяність. І мені дуже приємно, що та акція, яку започаткували черкаські підприємці, демонструє, що в Черкасах живуть високоморальні люди з гарними людськими якостями. Хочу від імені міської влади подякувати ініціаторам акції «Допоможи ближньому» . Саме благодійники тримають на плечах нашу країну», – говорить заступник міського голови Черкас Ігор Волошин.

Як стало відомо виданню «Про головне», вже долучилися до акції такі підприємці: ТМ «Смаковинка», ФОП Діскант Р. В., черкаський молокозавод «Юрія», хлібокомбінат «Формула смаку», ФОП Діденко, ПП «Едельвейс», Нарек Казарян та підприємці ринку “Фермерський”, Семен Радченко, ТОВ Вікарт – Цитрус та «Боровиця».
Контактний телефон для бажаючих допомогти: 0674701598, Лідія Дмитренко.

Залиште коментар