Допомагатиму своєму округу завжди. Попри те, що я не депутат, – Роман Моторний

Допомагатиму своєму округу завжди. Попри те, що я не депутат, – Роман Моторний

Відтепер мешканці багатоповерхівок ОСББ «Наддніпрянське 4.6.8» заощаджуватимуть на теплі. На сьогодні прилади обліку теплоенергії встановлено в усіх будинках цього об’єднання співвласників, що розташовані в окрузі, по якому свого часу балотувався у депутати до міськради Роман Моторний.

Черкаський «батьківщинівець» наголошує: « Це дуже гарна новина. Адже мешканці будинків, облаштованих лічильниками тепла, мають змогу вести чіткий облік теплоенергії і оплачують лише спожите ними тепло. Вони заощаджуватимуть мінімум 20% витрат. Крім того сплачуватимуть за тепло лише в період опалювального сезону».

Свою вдячність у сприянні облаштування будинків приладами обліку теплоенергії Роману Моторному висловив голова ОСББ «Наддніпрянське 4.6.8» Микола Костенко. Зокрема він зазначив: «Роман Моторний ніколи не відмовляв нам у допомозі . Так, його зусиллями було помітно упорядковано прибудинкову територію. У дворах з’явилися нові елегантні лавки, у зоні збору побутових відходів встановлено навіси. І це далеко не всі проблеми, які нам вдалося вирішити разом».

У свою чергу Роман Моторний подякував активним громадянам за співпрацю та наголосив, що має ще безліч планів і на досягнутому не зупинятиметься.

Залиште коментар