Допомогу для бабусі, яка живе у центрі Черкас в напіврозваленій хаті, збирають небайдужі

Допомогу для бабусі, яка живе у центрі Черкас в напіврозваленій хаті, збирають небайдужі

У середмісті Черкас біля ТРЦ «Хрещатик-Сіті» у жахливих умовах проживає пенсіонерка Ніна Немирівська. Незважаючи на те, що будинок розвалюється на очах, усюди тріщини жінка має стільки позитиву, що кожному підніме настрій, підтримає та розрадить у важких ситуаціях, пише “Вичерпно“.

«Я хвилююся, що стеля впаде, оскільки один раз вона вже обвалювалася і ми «рахували зорі з братом». А в мене тут саме ліжко стоїть, так що, як впаде то все на мене. Але все одно я тут живу», — розповідає мешканка аварійного будинку.

У Фейсбук-спільноті «Благодійний Фонд «Делікат» черкасці благають разом допомогти бабусі та привернути увагу влади до такого непридатного для життя будинку.

«Є проект для зміни, є обіцянки від попередньої влади на папері, але не має дії. Скоро знову зима і моторошно уявити, що може статися зимою з жінкою в такій халупі. Та й чи витримає ця халупа зиму», — зазначають у дописі містянин Владислав.

Детальніше дивіться у відео:

Усі бажаючі допомогти, можуть кинути кошти в скриньку, на касах мережі магазинів «Деликат», де є фото Ніни Данилівни. Або ж перерахувати кошти на наш рахунок, вказавши кому конкретно Ви їх адресуєте.

Рахунок фонду: ЄДРПОУ41044463 МФО 354347

№ 26005051526982 для Немирівської Ніни Данилівни

Залиште коментар