Дорожній контроль: мер Черкас перевірив, як у місті укладають асфальт (фото, відео)

Дорожній контроль: мер Черкас перевірив, як у місті укладають асфальт (фото, відео)

Поки більшість черкасців відпочивали і займалися домашніми справами, міський голова Черкас провів суботу у активній роботі. Він проінспектував, як у місті відбувається ремонт доріг на кількох вулицях. Анатолій Бондаренко не тільки сам перевірив хід робіт, а й власноруч зробив відео трансляцію у прямому ефірі на «Фейсбук», що стає вже доброю традицією.

Спочатку Анатолій Бондаренко відвідав бульвар Шевченка в районі вулиці Можайського.
Тут робітники завершують укладати нижній шар асфальтобетону. Останній раз у цьому місці ремонтували дорогу 40 років тому, – зазначив мер.

Опубліковано Анатолієм Бондаренком Субота, 10 листопад 2018 р.

– На зиму ми законсервуємо цю ділянку, а весною покладемо ЩМА, щоб жителі нашого міста могли з комфортом пересуватися на автомобілях та у громадському транспорті, – прокоментував Анатолій Бондаренко.

Потім міський голова побував на вулиці Героїв Дніпра. Тут підрядник завершує асфальтувати третю чергу вулиці від Сержанта Смірнова до Козацької. Також робітники
встановлюють оцинковані опори для ліхтарів, укладають тротуарну плитку на пішохідній частині та облаштовують автоматичний полив зелених зон.

Опубліковано Анатолієм Бондаренком Субота, 10 листопад 2018 р.

– Коли я прийшов на посаду, я сказав, що незабаром мікрорайон Митниця стане одним із найкращих у Черкасах. Приємно спостерігати, як ці плани втілюються у життя. Працюватимемо над тим, щоб поступово покращити інфраструктуру всього міста, – зауважив міський голова.

Залиште коментар