Дорожники запевняють: до кінця листопада рух через міст буде відновлено

Дорожники запевняють: до кінця листопада рух через міст буде відновлено

До кінця листопада ремонтники обіцяють закінчити проїзну частину мосту через Дніпро біля Черкас та відновити нормальний рух транспорту через нього.

Про це сьогодні на сесії Черкаської обласної ради повідомив начальник Служби автомобільних доріг у Черкаській області Владислав Димеденко.

“До кінця листопада буде відновлено проїзну спроможність мосту. А антикорозійні роботи можливо навіть почнуться вже у наступному році. Вони не потребують перекриття руху транспорту. Відставання від графіка сталося через затримку матеріалів, частина з яких закуповується за кордоном. Так, деформаційний шов зараз уже на митниці в Україні і з понеділка будемо чекати на його доставку”, – розповів Владислав Демиденко.

Він також зазначив, що зараз ще не можна визначити наскільки будівельники відстають від графіка, оскільки деякі роботи виконуються наперед. Про це можна буде говорити тільки коли закінчать всі роботи.

Крім того, Владислав Демиденко розвіяв чутки про те, що конструкції мосту можуть не витримати вагу нового покриття, оскільки, за його словами, була проведена незалежна експертиза проекту під час якої враховувалися всі необхідні параметри. А на закиди про відсутність Декларації про початок робіт з ремонту мосту, зазначив, що поточний і середній ремонт не потребує такого документу. Це стосується лише капітального будівництва.

Він також повідомив, що всього на ремонт черкаського мосту виділено близько 123 млн грн. На сьогодні освоєно 11,6 млн грн.

Залиште коментар