Дорожники звітують про ямковий ремонт на дорогах Черкаської області

Дорожники звітують про ямковий ремонт на дорогах Черкаської області

Користуючись сприятливими погодними умовами дорожники виконують аварійний ямковий ремонт на автошляхах Черкаської області. Про це повідомляє прес-служба Служби автомобільних доріг у Черкаській області.

Так, протягом 20 лютого підрядними організаціями було ліквідовано 676 квадратних метрів ямковості і деформацій дорожнього покриття. Зокрема, роботи велись на автомобільних дорогах державного значення: М-05 Київ-Одеса, М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка, Н-01 Київ-Знам’янка, Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь, Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань, Р-04 Київ-Фастів-Біла Церква-Тараща-Звенигородка, Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук.

На дорогах Черкащини роботи з аварійного ямкового ремонту проводяться холодним асфальтобетоном та методом просочення.
Як раніше повідомляла Служба, аварійний ямковий ремонт виконується на найбільш уражених ямковістю ділянках автодоріг і є тимчасовим заходом, який дозволяє захистити покриття від подальшого руйнування та забезпечує проїзд автотранспорту. Ямковість здебільшого утворюється на автомобільних дорогах, де протягом тривалого часу не проводилися поточні чи капітальні ремонти через обмеженість фінансування, а проїзд забезпечувався лише відновленням локальних ділянок.

Із початку 2019 року підрядні організації Служби автодоріг області ліквідували понад 5500 квадратних метрів ямковості.

 

1 коментар до цієї статті

  1. Василь

    … розумію, що обіцяного 3 роки чекають,а не пройшло й двох, та усе ж: де ремонт дороги Т2403 – Орадівка-Христинівка-Жашків-Мошни-Черкаси ? БЛА-БЛА-БЛА……

    Відповіcти

Залиште коментар