Драбівське село тероризує власник алабаїв

Драбівське село тероризує власник алабаїв

Довколишніх собак, котів та курей поз’їдали собаки мешканця Остапівки Драбівського району – колективну скаргу про це сусіди чоловіка написали ще кілька років тому. Але ситуація не вирішується роками: чоловік, грубо реагуючи на прохання сусідів, систематично випускає своїх алабаїв на вулицю, і відстрілює із пневматики довколишніх тварин, які не встигли потрапити на зуби його собакам.

Про це інформує захисниця тварин, черкаська журналістка Оксана Савіцька.

Мешканці Остапівки неодноразово викликали поліцію, проте, далі профілактичних розмов із власником собак з боку поліцейських справа не йшла. Протягом 5 років, спершу його собаками, а після придбання «воздушки» – і самим чоловіком, знищено десятки сусідських тварин – або тих, що просто пробігали повз двір. Чоловік вважає себе у праві знищувати чужих тварин, бо «дражнять» його собак, і випускати своїх на вільний вигул на вулиці села. Неодноразово, алабаї виявляли агресію по відношенню до дітей та дорослих. Односельці кажуть, чоловікові усе минає з рук, оскільки його сестра працює у харківській прокуратурі.

– Днями цей чоловік так само спокійно застрелив собаку мого сусіда, яку потім сам і закопав. А за шість років усього було біля двох десятків собак і котів, навіть кіз. За це літо від пострілів загинуло 5 собак – це ті випадки, про які мені відомо. Бо наприклад , якщо жертвою стає кіт, то він підлягає з’їданню тими ж алабаями, – розповідає мешканець села Сергій Лабунець. – Поряд із вбивцею, просто у дворі, його собаки загризли 2 собак на цепу – три роки тому. Я особисто привозив тоді, просто уночі, голову сільради, наскільки мені відомо поліція тоді також приїжджала. Поліцію я викликав три чи чотири рази у цьому році. Останній випадок стався 23 вересня, наступного дня, бачачи пасивність людей, я викликав поліцію. Заяву написав теж я, бо інші бояться. Кожен думає: сьогодні моя собака, а завтра жертвою стану я. І ніхто не розуміє, що саме від потурання злочинам і безкарності, завтра жертвою цього чоловіка або його псів може стати чиясь дитина, та просто людина, яка різниця?.. Я чотири рази викликав поліцію, але результату не було. Зараз у поліції також перебуває моя заява – як свідка останнього факту вбивства.

– Наразі відкрито кримінальне провадження за ст. 299 ККУ (Жорстоке поводження з тваринами), – зазначає новопризначений начальник Драбівського ВП Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області Нелік Дьолог. – І наразі триває досудове розслідування цієї справи.

Залиште коментар