Драбівським школярам показали, як працює «Черкасиводоканал»

Драбівським школярам показали, як працює «Черкасиводоканал»

В рамках проведення Акції «Випускник-2018», за підтримки обласного центру зайнятості проведено професіографічну екскурсію для учнів 8-9 класів Великохутірської ЗОШ. Захід відбувся з метою ознайомлення школярів-випускників зі світом професій та особливостями ринку праці.

Про це повідомили в КП «Черкасиводоканал».

Діти відвідали центральний майданчик підприємства, де під час екскурсії наш працівник ознайомив майбутніх фахівців з історією водопостачання міста та розвитком підприємства протягом більш ніж столітнього існування. Вони отримали цікаву інформацію про роботу окремих цехів та підрозділів Водоканалу, які цілодобово працюють для забезпечення міста якісною питною водою.

Екскурсію продовжили на Дніпровській водоочисній станції, де школярам показали і розказали як саме потрапляє життєдайна волога у наші домівки, як за допомогою сучасних технологій з поверхневих джерел отримують якісну та безпечну для людини питну воду.

Школярі отримали змістовну і корисну інформацію не тільки про структуру та діяльність підприємства, а й про важливі професії, про основні вимоги до них, про необхідність знань і вмінь, якими має володіти справжній спеціаліст.

Маємо надію, що в майбутньому дехто з учнів стане гарним фахівцям КП «Черкасиводоканал».

Прочитайте ще:

Залиште коментар