Дракон, чисті пляжі і колесо огляду – пріоритети “Дирекції парків” на цей рік

Дракон, чисті пляжі і колесо огляду – пріоритети “Дирекції парків” на цей рік

Сьогодні голова Комунального підприємства “Дирекція парків” Володимир Стойко на прес-конференції озвучив плани підприємства на найближчу перспективу, пише ДЗВІН. 

За його словами, комунальне підприємство вже в процесі встановлення сучасного 30-метрового колеса огляду в найбільшому парку міста “Сосновий бір”. Вартість атракціону міському бюджету обійдеться близько 9 мільйонів.  За 900 тисяч гривень комунальники сподіваються до середини літа освітити паркову алею. Серед планів Стойка є і реконструкція штучної річки, яка витікає з каскаду паркових озер. Родзинкою цієї реконструкції має стати скульптура казкового змія, який буди “пірнати” в одній частині струмка, а “виринати” в іншій.

–  Також плануємо ремонт “мосту кохання” в Сосновому борі. Буде реконструйоване дерев’яне покриття.

В парку “Хіміків” десь за місяць ми отримаємо нову працюючу вбиральню для відвідувачів.  Це дасть змогу прибрати останні біотуалети з черкаських парків. На жаль, депутати не підтримали реконструкцію футбольного стадіону в цьому парку, яку ми планували, – розповів очільник черкаських парків.

За словами Стойка, готується необхідна документація для реконструкції паркової зони між мікрорайоном “Луначарський” і обласною лікарнею. Наразі цей лісовий масив називається парком “Спортивний”.

Найближчим часом чотири черкаські пляжі, що перейшли в підпорядкування “Дирекції парків”, будуть прибиратися спеціальною піскоочисною машиною, що просіюватиме від сміття пляжі. Пляжі будуть не тільки чистими, а й обладнанні новими роздягальнями та спортивними об’єктами.

Прочитайте ще:

Залиште коментар