Дружині загиблого в АТО черкасця вручено відзнаку “За заслуги перед містом Черкаси”

Дружині загиблого в АТО черкасця вручено відзнаку “За заслуги перед містом Черкаси”

Сьогодні на сесії Черкаської міської ради депутати вшанували пам’ять загиблого в АТО Сергія Сиротенка. Його дружині було вручено пам’ятний знак “За заслуги перед містом Черкаси” першого ступеня, яким героя Черкас нагороджено посмертно.

Передає кореспондент “ПроГоловне“.

Сергій Васильович Сиротенко загинув 1 листопада 2017 року під час виконання бойового завдання в районі Мар’їнки. 12 грудня сесія міськради ухвалилал рішення про його нагродження, проте саму нагороду міський голова Черкас Анатолій Бондаренко вручив тільки сьогодні.

 

“Маю за честь добрим словом згадати Сергія Васильовича Сиротенка, який одним з перших, ще з літа 2014 року пішов добровольцем до батальйону спецпризначення “Донбас” 15-го окремого полку Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардіїї України. Більше трьох років він захищав Україну, був офіцером і командиром, якого слухалися і поважали в батьальйоні. Мабуть, він міг після котроїсь з ротацій полишити службу, адже вдома на нього чекали мати, дружина з трьома дітьми і рідний брат. Та він обрав інше рішення”, – сказав під час вручення міський голова, окремо подякувавши матері загиблого героя за те, що виховала такого сина.

Пам’ять героя депутати вшанували хвилиною мовчання. Анатолій Бондаренко вручив вдові відзнаку та фотопортрет її чоловіка.

Разом з відзнакою сім’я загиблого отримає грошову виплату у розмірі 25 прожиткових мінімумів (44 050 гривень), як це передбачено положенням про цю відзнаку.

Крім того, під час вручення уло обіцяно посприяти у вирішенні житлової проблеми родини.

Нагадаємо, що з початку АТО загинуло вже 25 жителів Черкас.

Прочитайте ще:

Залиште коментар