ДСНС обстежели дно Дніпра в Черкасах


Сьогодні на міському пляжі «Казбетський» із метою виявлення можливих небезпечних ділянок чи предметів, які можуть стати причиною травм або навіть загибелі людей. Про це повідомляє КП «Благоустрій».

Обстеження дна річок перед початком купального сезону є важливою профілактичною процедурою для забезпечення безпеки людей, які відпочиватимуть на пляжах.

— Зазвичай ми обстежуємо 50 метрів берега від урізу води, та цього року, з огляду на рівень підняття води, обстежимо трохи більше, щоб, коли вода повернеться до звичних значень, не довелося робити повторне обстеження. Хоча, якщо буде треба, ми готові, — каже старший водолаз відділення рятувально-пошукових робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Антон Гайтан.

За його словами, під час обстеження дна після зими найчастіше трапляється побутове сміття, яке залишають після себе відпочивальники (дуже багато скла, металу), а також те, що принесло течією.

Пляж «Казбетський» наразі найбільший офіційний пляж, тож рятувальники мають обстежити його максимум за декілька днів, а згодом маркуватимуть територію купання буями.

Залиште коментар