Два гектари уманської землі повернуто державі з приватної власності

Два гектари уманської землі повернуто державі з приватної власності

Уманською місцевою прокуратурою виявлено факт незаконного надання у приватну власність громадянину України земельної ділянки державної власності загальною площею 2 га, розташованої в адміністративних межах Подібнянської сільської ради Маньківського району.

Про це повідомили в Уманській місцевій прокуратурі.

Встановлено, що Головним управлінням Держгеокадастру в Черкаській області без проведення належної перевірки передано у приватну власність громадянину України земельну ділянку загальною вартістю понад вісімдесят п’ять тисяч гривень.

З метою захисту інтересів держави в сфері земельних відносин, Уманською місцевою прокуратурою вжито заходів представницького характеру в частині звернення до суду з позовом про визнання незаконним рішення Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області та скасування державної реєстрації права приватної власності на вказану земельну ділянку.

За принципової позиції прокуратури 29.03.2018 року Маньківським районним судом Черкаської області позов Уманської місцевої прокуратури задоволено в повному обсязі.

Рішення суду на даний час не вступило в законну силу.

Залиште коментар