Два нові автобусні маршрути з’явилися в Чорнобаївському районі

Два нові автобусні маршрути з’явилися в Чорнобаївському районі

Із 8 лютого щочетверга здійснюються перевезення жителів сіл Крутьки, Чехівка, Воронинці, Мельники та Журавлине до райцентру. А з 14 лютого має запрацювати підвезення до райцентру жителів сіл Нове Життя і Тарасівка. Воно здійснюватиметься щосереди. Про це повідомляє сайт “Новини Черкас“.

Відновити пасажирські перевезення вдалося за підтримки керівництва СТОВ «Агроко» та ТОВ ВКФ «Валтас». Перевезення здійснює ПрАТ «Чорнобаївське АТП 17149» згідно тарифів, встановлених підприємством.

З 8 грудня 2017 року перевізник ПП «Медіт-сервіс», який забезпечував транспортне сполучення із районним центром жителів сіл Крутьки, Чехівка, Воронинці, Мельники, Журавлине, припинив перевезення на маршруті Черкаси – Чорнобай та подав до облдержадміністрації на затвердження графік руху із змінами, які були затверджені під час ремонту мосту. Управління транспорту, дорожнього господарства та оборонно-промислового комплексу облдержадміністрації запропонований розклад руху не погодило через порушення «Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» в частині зміни графіка руху до будь-якої із зупинок більш як на одну годину. Тож перевізник відмовився відновити маршрут згідно заключеного договору та затвердженого розкладу руху.

Що ж стосується забезпечення регулярним транспортним забезпеченням жителів сіл Тарасівка, Нове Життя  по маршруту Черкаси – Нове Життя, то воно мало вирішитися ще минулого року. На цей маршрут Черкаською облдержадміністрацією було проведено конкурс. Та за рік перевізник, який його виграв, перевезення так і не розпочав.

Графік руху:

по маршруту Крутьки – Чорнобай:

Крутьки о 8.00 год

Чехівка о 8 год 15 хв

Мельники о 8 год 30 хв

Журавлине о 8 год 50 хв

та з смт. Чорнобай від поліклініки о 13 год.

по маршруту Нове Життя –Чорнобай

із Нового Життя о 7 год.

та в зворотному напрямку о 12.10 із АС Чорнобай.

Прочитайте ще:

Залиште коментар