Два тижні без газу живуть мешканці черкаського будинку (відео)

Два тижні без газу живуть мешканці черкаського будинку (відео)

Два тижні без газу мешканці восьми квартир у будинку за адресою Тараскова, 5 у Черкасах. Про це журналістам Суспільного повідомила місцева мешканка Надія Саченок. Із її слів, 21 серпня майстри підприємства «Черкасигаз» відімкнули газ у її помешканні через несправність крану. Досі газопостачання не відновили, інформує “Суспільне”.

Замість каструль із їжею – на плиті Ніни Литвин – мультиварка. У ній жінка готує обід для своєї півторарічної онуки.

«Ця мультиварка працює 10 хвилин і відключається. У сестри взяла ще мультиварку. Бо інакше неможливо. Станеш варить – не знаєш із чого почати. І дитина маленька. Кашу зварив, висипав, поставив суп зварив, висипав. Цілий день на кухні».

Воду гріє електричним кип’ятильником. Їжу розігріває у мікрохвильовці. Так на кухні жінка порається протягом двох тижнів, відколи не стало газу.

«Вісім квартир. Боржників немає. Мені ще й гроші винні. Бо в мене переплата йде. І так в під’їзді три-чотири кварти з переплатою».

Жінка додає – газ зник, коли в квартирі на другому поверсі будинку стався прорив труби. Там проживає Надія Саченок.

«Дуже смерділо в квартирі газом. Ми визвали відразу аварійну службу. Вони приїхали перекрали газ по всьому стояку. І все й поїхали. А на наступний день ми визвали слюсарів, які зварюють. Обійшлося нам усе в 420 гривень. Приїхали й заварили. І все. Чекаємо на підключення газу».

Їсти Надія Саченок тепер готує на електроплиті.

«Уже перейшли на електроплиту, мікрохвильова, електрочайник. А без газу дуже погано. Зараз час закаток. Не можна ні закатити, ні приготувати».

Зі слів голови правління «Черкасигаз» Сергія Буяна, йому не відомо, чому у вищезгаданому будинку не відновили газопостачання.

«Я не знаю по цій адресі, у мене немає оперативної інформації. Скоріше за все, у них немає договорів на обслуговування, і скоріше за все, вони були відключені по аварійній заявці. Може бути, але я не знаю».

Послуги із утримання багатоквартирних будинків нині у місті надає компанія «Нова якість». Її керівник, Андрій Бортник, каже: вони пропонували «Черкасигаз» укласти договір на обслуговування прибудинкового газопроводу будинку. Додає: відповідь на свою пропозицію не отримали.

«Питання треба переадресувати «Черкасигаз», у серпні ми написали їм листа із проханням підписати договір і гарантійний лист про те, що ми гарантуємо оплату по виконанню цих робіт і відповідь від них ми ще не отримали. Тобто зараз усі питання мешканців мають стосуватися не нашої управлінської компанії, а «Черкасигаз».

https://youtu.be/7bQsZUBo6YI

Залиште коментар