Дворічному Павлу з Черкас потрібна термінова допомога

Дворічному Павлу з Черкас потрібна термінова допомога

У дворічного Павла Черненка виявили ювенільний мієломоноцитарний лейкоз. Це рідкісний рак крові, який зустрічається раз на 50 тис. дітей. Виникає до чотирьохрічного віку. Рідні просять допомогти врятувати дитині життя.

Тітка хлопчика Юлія Ткаченко розповідає, що впродовж останніх п’яти місяців хлопчик часто хворів на ГРВІ з температурою, ларингіт, ангіну з отитами. На початку червня аналізи крові були не в нормі. Дитину спочатку направили в дитячу обласну лікарню, а потім в онкодиспансер.

Павлик був у важкому стані. В дитини збільшилися селезінка, печінка і животик, набрякли ніжки. Лікарі не могли встановити діагноз. З Києва запросили гематолога, яка виявила гемофагоцитарний лімфогістіоцитоз. Павлика направили в “Охматдит”. Робили постійне переливання крові, бо кількість тромбоцитів була надто низька.

У Павлика рідкісна група крові – перша “мінус”.

“Ми весь час шукали йому донорів. Дуже важко знайти потрібних, возили їх до Києва. Стан Павлика ніяк не могли стабілізувати. Батькам довелося погодитися на хіміотерапію без остаточного підтвердження діагнозу. Дитина на лікування реагувала добре. Аналізи покращилися. Але після другої хімії у неї піднялася температура. Життєво важливі показники дуже змінилися. Лікарі відмовилися від цього діагнозу та поставили ще гірший “ювенільний мієломоноцитарний лейкоз”. Хоч лікарі і тепер не впевнені. Тому дитину треба терміново везти на обстеження за кордон і, швидше за все, робити пересадку кісткового мозку.

Павлика погодилася взяти одна з клінік Німеччини. Виставила нам рахунок на 250 тисяч євро. Візьмуть дитину, якщо перерахуємо 200 тисяч. Для нас це захмарна сума. Тому просимо допомоги в небайдужих людей. Ще ми не знаємо, як перевозять тяжкохворих. Гаряча лінія Міністерства охорони здоров’я постійно зайнята, щоб проконсультуватися. Може хтось зіштовхувався з подібним питанням щодо транспортування, супроводження лікаря. Будемо вдячні за пораду і будь-яку допомогу”, – говорить Юлія Ткаченко.

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку – 5168 7572 9456 5421(Черненко Валентина Валеріївна).

Контакти тітки Юлії Ткаченко – (096) 374 10 51, батька Павлика Богдана Черненка – (096) 165 04 77 або бабусі хлопчика Валентини Коршак – (067) 335 09 05.

Прочитайте ще:

Залиште коментар