ДВС стягнула з черкаських підприємств борги по зарплаті

ДВС стягнула з черкаських підприємств борги по зарплаті

На користь працівників Черкаського ПАТ «АЗОТ» Державною виконавчою службою Черкаської області стягнуто 723 тис грн заборгованості з виплати зарплати. У четвер, 5 квітня, ці кошти платіжними дорученнями перераховано на рахунки стягувачів.
Про це повідомила прес-служба Черкаської міської ради.
Нагадаємо, що ПАТ «АЗОТ» був одним з найбільших в області боржників з виплати зарплати, яку в судовому порядку витребували працівники підприємства.
Також частково погашено заборгованість за виконавчим провадженням щодо ПАТ «Швейна фабрика «Лібовнера». Підприємство винне 188 тис грн. З метою виконання рішення суду державними виконавцями було здійснено опис та арешт нерухомого майна та обладнання. З арештованих рахунків боржника стягнуто 68 тис грн.
Нагадаємо, що з 2 квітня в Україні стартувала анонсована Мін’юстом кампанія з примусового стягнення заборгованості з виплати заробітної плати. За документами, які станом на початок тижня знаходилися на виконанні в Державній виконавчій службі Черкаської області, підприємства заборгували своїм працівникам 2,8 млн грн. З початку року ДВС вже вдалося скоротити заборгованість на 2,3 мільйони.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар