Директор КП сподівається, що зміна назви підприємства зробить його ефективнішим

Директор КП сподівається, що зміна назви підприємства зробить його ефективнішим

Учора,19 лютого, під час ранкової наради в мерії про роботу відзвітував директор КП «Черкаські ринки» Тарас Кібало. Він розповів про нинішній стан справ на підприємстві та поділився ідеями стосовно його розвитку.
Про це повідомив сайт Черкаської міської ради.
Серед планів керівника – продовжити облаштування ярмарків, взятися за реконструкцію ринків, посилити дисципліну за сплату, а ще – організовувати різні міські фестивалі (як-то: шоколаду та кави, меду та яблук, ресторанів та вуличної їжі).
Водночас він висловив ідею про зміну назви цього комунального підприємства на – «Агенцію розвитку Черкас». Мовляв, це дозволить впровадити їм нові напрямки роботи.
“Ми б могли втілювати різноманітні програми розвитку, наприклад, «Електронне місто», «Безпечне місто», «Енергоефективне місто», «Бізнес інкубатор», – говорить Тарас Кібало. – Міський інформаційний обчислювальний центр («Е-місто») дозволив би створити єдину систему управління підприємствами й структурними підрозділами виконавчої влади, єдину систему нормативно-супровідної інформації, електронний документообіг”.

Прочитайте ще:

Залиште коментар