Директор зоопарку відповів на позов UAnimals

Директор зоопарку відповів на позов UAnimals

З тигрицею, яка мешкає в черкаському зоопарку, все гаразд, про це повідомив у коментарі Суспільному директор зоопарку Євген Ван. Він додав: тигриця не молода, тож їй зроблять комплексне обстеження.

“Станом на ранок 3 червня з нашою тигрицею все добре, почуває себе як завжди. На понеділок плануємо зробити комплексну діагностику. Все ж таки вона вже не молода”, — прокоментував директор.

Стосовно вчорашніх подій, додав Євгеній Ван, було б непогано отримати вибачення від UAanimals за неперевірену інформацію.

Представниця UAnimals Ольга Чевганюк у коментарі Суспільному повідомила, що у зоопарк представники організації не зверталися. Стосовно заяви, то претензія зоозахисників до зоопарку полягає у тому, чому у момент, коли тигриці стало зле, нікого не було поруч.

Нагадаємо, що вчора організація UAnimals подала заяву до поліції на черкаський зоопарк. Вони вимагали перевірити заклад та стан здоров’я тигра. Зоозахисній організації повідомили, що тигр бився в конвульсіях на очах у дорослих та дітей.

Залиште коментар