Директора АТП облради упіймали на хабарі

Директора АТП облради упіймали на хабарі

Директор КП “Автотранспортного підприємства Черкаської обласної ради” вимагав частку в бізнесі електро-АЗС. Про це повідомляє виддання “Кропива“.

Директора підприємства Володимира Канівця та головного бухгалтера затримали 22 січня цього року після отримання неправомірної вигоди у розмірі 10 тис. грн.

За даними слідства неправомірна вигода вимагалася за безперешкодне укладення договору оренди нерухомого майна АТП під розміщення обладнання для заправки електромобілів у представника ТОВ «Авто Еко Енерго» .

Окрім того, директор висунув вимогу передачі частки коропоативних прав його довіреній особі в статутному капіталі товариства в розмірі 45%. В листопаді минулого року комунальне підприємство отримало погодження обласної ради на передачу частини території, що перебуває на балансі АТП.

В січні цього року директор висунув вимогу надати неправомірну вигоду в розмірі 2500 грн., за кожен місяць оренди, з моменту укладення договору. 22 січня, після укладення договору, в фойє приміщення нотаріальної контори, директор отримав 10 тис. грн. як оплату за чотири місяці вперед.

Придніпровським судом Володимиру Канівцю було обрано запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту на два місяці. Такий же запобіжний захід було обрано і головному бухгалтеру АТП.

Володимир Канівець працює на посаді директора АТП з червня 2012 року, діючий контракт завершувався в червні 2020 року.

Залиште коментар