Екоінспектори упіймали “чорних лісорубів”

Екоінспектори упіймали “чорних лісорубів”

На Шполянщині екоінспекторами затримані на гарячому «чорні лісоруби». Розмір заподіяної шкоди державі внаслідок незаконної рубки лісу склав 883 тисячі гривень.

Про це повідомив у фейсбук Олександр Позняков, начальник Управління екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області.

Управління екологічного нагляду у Черкаській області продовжує виявляти незаконні рубки лісу на підконтрольній території. Так, оперативно реагуючи на звернення одного із жителів села Лип’янка Шполянського району інспекторами «на гарячому» затримано та встановлено осіб, які здійснювали незаконно вирізку дерев різних порід у лісосмузі біля села Лип’янка. Документів, що засвідчують законність вирубки, ними не надано. Одразу ж на місце події було викликано працівників поліції та складено відповідні матеріали.

Обрахований розмір шкоди, завданий лісовому господарству внаслідок незаконної вирубки дерев, становить 883 тис. 929 грн.

Матеріали про лісопорушення направлені до правоохоронних органів для подальшого розслідування справи й покарання «чорних лісорубів».

Вирішується питанні щодо відкриття кримінального провадження за статтею 246 Кримінального Кодексу України «Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу».

Порушникам загрожує штраф від тисячі до тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Залиште коментар