Екологи нагадують про терміни звіту щодо відпрацьованого мастила

Екологи нагадують про терміни звіту щодо відпрацьованого мастила

Порядок збирання, перевезення, зберігання, оброблення (перероблення), утилізації та / або знешкодження відпрацьованих мастил (олив) (далі – Порядок) визначений постановою Кабінету Міністрів України від 17.12.2012 №1221.

Виробники, імпортери, переробники відпрацьованих мастил (олив), споживачі мастил (олив), зобов’язані щоквартально до 10 числа місяця, наступного за звітним, подавати до Держекоінспекції інформацію про стан поводження з відпрацьованими мастилами (оливами) за формою додатку 5 вищезазначеного Порядку.

Про це нагадує Державна екологічна інспекція у Черкаській області.

Суб’єкти господарювання, які здійснюють заміну мастил (олив) у транспортних засобах у пунктах заміни, в добровільному порядку подають інформацію про стан поводження з відпрацьованими мастилами (оливами) за формою додатку 5 вищезазначеного Порядку.

У разі наявності власної матеріально-технічної бази та ліцензії на право провадження господарської діяльності у сфері поводження з небезпечними відходами, споживачі мастил зобов’язані щоквартально до 10 числа місяця, наступного за звітним, подавати до Держекоінспекції інформацію про стан поводження з відпрацьованими мастилами (оливами) за формою додатку 5 вищезазначеного Порядку.

Прочитайте ще:

Залиште коментар