Експертиза підтвердила побиття школяра із Чорнобаю

Експертиза підтвердила побиття школяра із Чорнобаю

Експертиза підтвердила, що травми дев’ятирічного Давида Лавриненка з Чорнобаю виникли через побиття. Про це розповіла мама Давида, Марина, пише «Крапка».

Нагадаємо, після школи восьмирічний хлопчик потрапив до реанімації з розривом селезінки та забоєм легенів. Кілька днів провів у комі. Селезінку йому видалили.

У хлопчика діагностували численні забої, закриту черепно-мозкову травму, забій грудної клітини, закриту травму черевної порожнини, перелом руки. На голові у Давида були синці та подряпини. Перш ніж втратити свідомість, він встиг повідомити про побиття і назвати імена однокласників-кривдників.

Однак батьки хлопчиків неодноразово наголошували на тому, що Давид упав з несправної гойдалки неподалік від школи, через що й отримав численні травми.

Втім, еспертиза поставила крапку в цій історії.

За словами мами Давида Марини, результати експертизи прийшли ще на початку січня. Вони свідчать про те, що отрамані хлопчиком травми не могли виникнути у результаті падіння. Судмедексперти підтвердили, що дитину побили.

Незважаючи на висновок експертів, слідство все ж стоїть на місці.

«Після експертизи справу відправили на перевірку в Черкаси. Де зараз вона, ми не знаємо. Все крутися довкола, але фактично нічого не робиться. Зробили слідчий експеримент, а що далі – невідомо. Кажуть, у зв’язку з тим, що немає свідків, притягнути когось до відповідальності майже неможливо. Слідчі мовчать», – скаржиться Марина Лавриненко.

За її словами, адвокат сім’ї постійно подає клопотання на додатковий допит учителів та батьків однокласників Давида, але поки що безрезультатно.

Залиште коментар