Епізоди фільму про Крути знімали на Черкащині

Епізоди фільму про Крути знімали на Черкащині

У ці дні на повну тривають зйомки батальних сцен фільму “Крути 1918. Захист” – кіношники користуються рідкісними для цієї зими засніженими пейзажами, схожими на погоду 100-річної давнини, коли розгорталися змальовані у фільмі бої.
Про зйомки розповідає сайт департаменту культури Черкаської ОДА.
Стрічка розповість про те, що сталося 1918 року і увійшло в історію як бій під Крутами. Тоді 300 київських курсантів і козаків протистояли чотиритисячному підрозділу російської Червоної гвардії.
Фільм постане у двох так званих іпостасях. Документальна базуватиметься на спогадах командира бою під Крутами Оверко Гончаренко. Художня ж розкаже історію сім’ї Савицьких, зокрема голови генерала контррозвідки Павла Савицького. Він має двох синів, Олексу та Андрія, які за іронією долі опиняються по два боки барикад…
Сцени баталій довелося знімати не в Крутах, а під Києвом. З’ясувалося, що меморіал, встановлений у Крутах на згадку про ті події, завжди потрапляв до кадру – тому режисер шукав поле, яке було б дуже схоже на місце, де відбувались реальні бої. У стрічці є сцена зі справжнім паровозом – знімали її у Черкаській області.
Глядачам покажуть у фільмі багато різних трюків на конях. Їх виконують каскадери. Масові ж сцени віддали солдатам Національної гвардії України. Також у фільмі глядачі зможуть побачити Євгена Нищука та Дмитра Ступку.
“Я взявся за цю тему, тому що події, які відбувались 100 років тому, дуже схожі на ситуацію сучасної України. Тема важлива і довічна. Я йду від пропаганди, у фільмі не буде гасел. Будуть лише емоції та якісний екшн”, – коментує режисер Олексій Шапарєв.
На великих екранах стрічку глядач зможе побачити вже цьогоріч у жовтні.

Залиште коментар