Фасад черкаської школи прикрасив малюнок з птахів

Фасад черкаської школи прикрасив малюнок з птахів

Черкаську школу №15 прикрасив мурал – великий малюнок на фасаді будівлі, на якому зобразили ластівок. Відкриття мурала, який виконав португальський художник Antonio Correia (більш відомий за творчим псевдонімом Pantónio), було проведено в рамках завершення реалізації в місті Черкаси міжнародного проекту «Mural Social Club:Back to school!», повідомляє “Прочерк”.
У відкритті малюнку взяли участь керівники міста та Надзвичайний і Повноважний Посол Португалії в Україні – пані Марія Кріштіна Серпа ди Алмейда.

Олег Соснов – куратор проекту – каже, що малюнок виконаний в рамках міжнародного проекту і символізує птахів, що летять у вільному польоті. Так само діти у своїй уяві відпускають думки. Є і прямі лінії, але то перешкоди, які є в житті і які діти обов’язково подолають.

Пані Марія зауважила, що в Португалії всі державні будівлі рожевого кольору. Можливо, ця зміна пішла б на краще і українцям, щоб змінити сірість, зазначила вона.

Мер Анатолій Бондаренко каже, що спершу до ідеї поставилися скептично, але зараз багато черкащан їдуть і фотографуються тут. Влада міста якраз виділила більше мільйона на реконструкцію фасаду, на нові вікна. Була зроблена ґрунтовка, утеплення, а тепер фасад ще й прикрасили з португальською допомогою. На думку влади, це дасть поштовх для розвитку території довкола і в середині школи.

Аліна Котолуп, черкащанка, що виступила організатором створення малюнку в Черкасах, зауважує, що всі сторони були задоволені співпрацею і планують і надалі покращувати вигляд міста.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар