Фестиваль “Тарасова гора” відгримів на Черкащині

Фестиваль “Тарасова гора” відгримів на Черкащині

8 000 мотоциклів: раритетні та сучасні, дешеві та дуже дорогі. Байкерів із 10 країн світу об’єднав мотофестиваль “Тарасова гора”. Поселилися учасники у лісі, бо тільки там могла розміститися уся байкерська команда. Розважаються рок-концертами, змаганнями з арм-реслінгу і, звісно, покатеньками на двоколісних.

Про це пише 2+2.

Одну із фестивальних локацій відвели для ретро-байків. Олександр Фролов показує свій німецький мотоцикл часів Другої світової. Таким транспортом користувалися у елітних підрозділах Вермахту.

Вони мають коляску, вони мають диференціал, вони мають 8 передач, у тому числі задню. У них гідравлічні тормоза. А для бойових дій був спеціальний пристрій, який дозволяв рухаючись мотоциклу проізводити якісь там бойові дії.

Олександр Фролов, байкер

Головна подія фестивалю – поїздка колоною до гори Тараса Шевченка. Через жахливий стан дороги на Канів довелося їхати у об’їзд. Подрифтувавши біля гори, мотолюбителі поклали квіти до могили Тараса Шевченка. Вони переконані, що у байкерів із Кобзарем чимало спільного, зокрема бунтарський дух і любов до свободи.

Залиште коментар