Фільм “Кіборги”: школярі черкащини аплодували і плакали

Фільм “Кіборги”: школярі черкащини аплодували і плакали

Впродовж двох тижнів учні загальноосвітніх шкіл Черкаського району мали нагоду переглянути художній фільм «Кіборги», а також безпосередньо поспілкуватися з учасниками АТО. Така акція стала результатом співпраці Черкаського об’єднаного міського військового комісаріату, відділу освіти Черкаської РДА та КП «Черкасиоблкіно».  Про це повідомляє сайт «Сільські обрії».

“Фільм присвячений кожному загиблому і всім, хто залишився живим, їхнім родинам та волонтерам. “Кіборги” – це підтримка ідеї, надії в душах українців, а не пропаганда, – зауважує підполковник Олександр Шиш.

Стрічку вже подивилися учні шкіл Червонослобідського, Мошнівського куща, Руської Поляни. Сьогодні будуть в Худяках. На черзі Білозірська ОТГ.

Як зізналися у розмові з дітьми присутні на показах головний старшина запасу Олександр Тимошенко, молодший сержант запасу Євгеній Одновол, через реалістичність картинки важко дивитися фільм.

“Просто дивитися як на художній твір не виходить. Хлопці занурюються у всі ті переживання. Для бійців, що повернулися з фронту, пройшло надто мало часу, – пояснює військовий психолог Валентина Чубенко-Савченко. – Власні розповіді героїв про те, що саме їх спонукало стати на захист Вітчизни та відповіді на питання глядачів створили особливу атмосферу урочистості моменту, патріотичного піднесення та єдності поколінь”.

Філософських розмов у стрічці справді багато: про те, “за що любити Україну”, про мотивацію на війні і терпимість. Після перегляду стрічки у Мошнах заступник військового комісара Черкаського ОМВК, підполковник, учасник бойових дій Олександр Шиш вручив матері Героя Максима Преснякова відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції». У Червоній Слободі з дітьми спілкувалася вдова загиблого капітана Євгенія Подолянчука – Марія Подолянчук.

На всіх показах зал стояв і аплодував під час завершальних титрів, а багато хто не стримував сліз.

Прочитайте ще:

Залиште коментар